przebieg

Nasze pierwsze spotkanie, przy kawie czy herbacie, jest zupełnie niezobowiązujące, spotykamy się aby się poznać i abym mogła Ci dokładnie opisać analizę Color Alliance, na czym polega, jak dokładnie przebiega, jak się do niej przygotować oraz odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania. 

Podczas analizy Color Alliance, specjalnymi próbnikami, mierzone są Twoje naturalne kolory skóry, oczu i włosów, wraz z uwzględnieniem trzech parametrów opisujących każdy kolor (odcień, walor i chromatyczność). Dane te wprowadzane są do programu komputerowego, którego procedury (skomplikowane równania, opisujące zależności pomiędzy parametrami opisującymi kolory) uwzględniają różne relacje zachodzące pomiędzy barwami, a w szczególności zasady harmonijności barw. Dzięki temu dobór odcieni harmonizujących tylko z Tobą jest zdecydowanie bardziej przejrzysty niż było to możliwe wcześniej. Wynik działania daje więcej kombinacji kolorów pasujących tylko do Ciebie.

Na podstawie Twoich zmierzonych kolorów, oraz zależności między nimi, dostarczonymi przez program, tworzona jest paleta 40 odcieni będących w harmonii tylko z Twoim typem kolorystycznym. Ta paleta będzie Twoją bazą, na podstawie której będziemy dopasowywać odcienie dodatków, rodzaje biżuterii, a nawet właściwy odcień włosów. Dobiorę gamę kolorystyczną kosmetyków kolorowych, w tym podkład, puder, róż do kości policzkowych, szminki, cienie do powiek. 

Analiza kolorystyczna to nie tylko barwy, to także proporcje barw na sylwetce oraz dostosowanie ich do Twojego wzrostu i figury. Jeśli dodatkowo potrzebujesz porad dotyczących fasonów ubrań uzyskasz je także na spotkaniu ze mną. Jak widzisz analiza kolorystyczna to nie tylko wskazanie Ci pewnych kolorów. To usługa bardzo kompleksowa obejmująca wiele zagadnień pochodnych. Tak naprawdę tylko tak kompleksowo wykonana analiza kolorystyczna ma sens.

 

Szybki Kontakt
Do Góry