oferta

KROK 1:

Umówmy się na kawę, by się poznać i po prostu porozmawiać o kolorach, analizie, makijażu, strojach. Warto zastanowić się, jakie zmiany chciałabyś przeprowadzić w swoim wizerunku.  

Koszt: 0 zł

 

KROK 2: 

Dwa spotkania po 15 minut do 1 godziny

Analiza kolorystyczna wykonywana nowoczesną metodą Colour Alliance®, wspieraną przez system komputerowy. Opiera się ona na teorii i zasadach harmonii barw opracowanych już w XVIII wieku przez naukowców i artystów. To nowatorskie rozwiązanie zaoszczędza Twój czas i jest niezwykle precyzyjne. Analiza nie trwa długo, a jej wynikiem jest perfekcyjnie dobrany wyłącznie do Twojej urody zestaw 40 kolorów.

EFEKT:


Osobista Paleta Kolorów - zawiera 40 kolorów dostosowanych WYŁĄCZNIE do Ciebie. Są one uwieńczeniem odkrywania Twojej unikalnej urody i poznawania Twojego świata kolorów.

Opis - dowiesz się z niego jak łączyć kolory z Twojej palety, aby jeszcze wyraźniej podkreślić Twoją urodę, jakie zestawienia dodadzą Ci stylu i optycznie wymodelują sylwetkę, które kolory stosować na konkretne okazje itp.

Perfekcyjnie skoordynowana kolorystycznie szafa - ubrania w garderobie dobrane wg palety kolorów dają Ci pewność, że wszystko co na siebie założysz będzie do siebie (i do Ciebie) pasować.

Odpowiedni dobór kolorowych kosmetyków - z nową paletą będziesz z łatwością wybierać cienie do powiek, kolory szminek i lakierów do paznokci!

 

 

 

Szybki Kontakt
Do Góry