O Pracowni

Jestem chemikiem kosmetycznym, szkoleniowcem, stylistką i wizażystką pracująca od kilkunastu lat w zawodzie dla najbardziej wymagających i współpracującą z Mistrzami w swoim fachu. 

Filozofia mojej Pracowni łączy w sobie moje wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobytą wiedzę oraz mój osobisty rozwój. Przez wszystkie lata mojej pracy wykształcił się mój indywidualny pogląd na kreowanie wizerunku człowieka, na który składa się w równym stopniu wizaż, stylizacja, kolorystyka, kondycja ciała (skóry, cery, włosów) oraz stan naszego wewnętrznego "ja". Dlatego w ofercie mojej Pracowni oprócz, makijaży, stylizacji znajdziesz zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków, na bazie aloesu oraz szereg propozycji warsztatowych czy szkoleń - cyklicznych lub jednorazowych - uczących i rozwijających Twoje zdolności i umiejętności lub wzbogacających Twoje wnętrze. Pracownia oferuje szeroki wachlarz tematyczny organizowanych warsztatów: od lekcji makijażu, warsztaty z kosmetyki pielęgnacyjnej (indywidualnie lub w grupie), psychologię koloru, opracowanie własnego wizerunku poprzez zajęcia z osobami, które w swoich dziedzinach osiągnęły "mistrzostwo" i swą wiedzą pragną się dzielić z innymi np. "Dzika kuchnia w miejskim wydaniu", "Poznanie swej własnej kobiecej energii" czy warsztaty z emisji głosu lub jogi.

Słucham Was, dlatego Pracownia jest w ciągłym ruchu, stale się zmienia po to, aby odpowiedzieć na Wasze potrzeby, wciąż realizuje nowe pomysły, ponieważ rozwój nie ma końca, proces twórczy nigdy nie ustaje, zawsze mogę poznać kogoś wyjątkowego, kto podzieli się ze mną swą mądrością, która  wzbogaci moją ścieżkę, zawsze mogę zrobić coś inaczej, lepiej lub bardziej. 

Do dzieła!

 

Szybki Kontakt
Do Góry