O Forever Living Products

FIRMA

To pasja Rexa Maughana wobec lepszego zdrowia, wysokiej jakości produktów i finansowej wolności zainspirowała go do założenia w 1978 r. Forever Living Products. Liderstwo i wizja tego absolwenta Uniwersytetu Stanu Arizona, z dyplomem w biznesie, o ponad 40-letnim, praktycznym doświadczeniu sprawiły, że z inteligentnego, niestandardowego planu przedstawionego najbliższej rodzinie i przyjaciołom w arizońskim Tempe, Forever Living Products rozwinęło się w międzynarodowe przedsięwzięcie, które wzbogaca życie milionów ludzi. Plan Rexa był prosty. Oferować ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie - i robić to w spersonalizowany sposób. Dziś, efekty mówią same za siebie, a Rex nadal przewodzi firmie, która jest niepodobna do żadnej innej na ziemi – firmie, która zmienia życie poprzez niesamowite produkty, stabilny model biznesowy, międzynarodową szansę rozwoju i działalność charytatywną. Forever Giving zostało założone w 2009 r., by umożliwić klientom i Forever Business Owners finansowe wspieranie globalnej poprawy. Fundacja nawiązuje współpracę z organizacjami charytatywnymi na całym świecie, by walczyć z ubóstwem, głodem i brakiem dostępu do opieki medycznej dzieci. Wspiera również wysiłki związane z niwelowaniem skutków naturalnych kataklizmów. Rex ma ogromne serce i szczerze troszczy się o ludzi – zwłaszcza o swoich pracowników, Forever Business Owners i społeczność. Rex i jego żona Ruth uważają działalność charytatywną za swoje największe osiągnięcie. Pasja Rexa, by pomagać innym wyglądać i czuć się lepiej prowadzi Forever do coraz większych sukcesów. 

Forever Living Products i spółki powiązane to najwięksi plantatorzy, wytwórcy i dystrybutorzy aloe vera na świecie. FOREVER jest zintegrowane pionowo i kontroluje każdy etap produkcji: od plantacji, przez zakłady wytwórcze, dział badań i rozwoju, aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji. Gama unikalnych produktów FOREVER dla zdrowia i urody, która obejmuje odżywianie, pielęgnację skóry, kontrolę wagi, higienę i kosmetyki kolorowe zmieniła sposób w jaki czują się, wyglądają i żyją miliony ludzi!

 

 

 PRODUKTY

 Myślimy o aloe vera… często. Ta cudowna roślinie jest dla nas nie tylko inspiracją, ale fundamentem naszych linii produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych, produktów odżywczych i do codziennej higieny. Napędza nasz zespół ds. badań i rozwoju do stałej innowacyjności i pozwala co roku wprowadzać nowe, coraz lepsze produkty. Powiedziano: „Im więcej wiemy o aloe vera, tym bardziej je kochamy!” Forever jest nieodmiennie zaangażowane w dostarczanie wam najlepszych produktów na świecie. I nie mamy tu na myśli po prostu efektywnych, ekonomicznych produktów, mamy na myśli najlepsze pod każdym względem. Naszą codzienną praktyką jest przestrzeganie najwyższych możliwych standardów i wciąż na nowo definiowanie tego pojęcia. Są standardy branżowe, są standardy ustawowe i wreszcie, jest standard Forever, najwyższy z możliwych. Oczywiście, pozyskujemy również zewnętrzne certyfikaty i mamy ich wiele, ale jeśli chodzi o poziom jakości definiujący nasze produkty, naszą firmę i naszych pracowników, jesteśmy dumni ze świadomości, że stale podnosimy poprzeczkę.

Niewątpliwym sukcesem firmy Forever Living Products jest zaprojektowanie patentu na stabilizację (utrwalenie) miąższu Forever Aloe Vera Gel w sposób całkowicie naturalny, m.in.przez dołożenie do produktów witamin: C i E . Umożliwia to bezpieczne przechowywanie produktów i ochronę drogocennych 75 związków czynnych występujących w tej roślinie. Proces ten jest na tyle efektywny, że konserwowany w ten sposób miąższ aloesowy, nie różni się od miąższu znajdującego się w świeżych liściach Aloe Vera.

Na końcu widzisz tylko małą, choć potężną, tabletkę lub kapsułkę. Jednak za każdą z nich stoi cały proces selekcji, kwalifikacji, zaopatrzenia, pozyskiwania, testowania, mieszania, kompresji, granulacji – dosłownie setki drobiazgowych etapów i procesów, by wyprodukować coś, co sprosta naszym – i twoim – wysokim standardom!

 

KONTROLA JAKOŚCI

Zanim surowce trafią do działu produkcji, nasz dział inżynierii chemicznej starannie wszystkie je bada, sprawdza odczyn pH, lepkość, kolor, wygląd, poziom substancji konserwujących i kwasu askorbinowego. Po stworzeniu finalnych produktów przeprowadzane są kolejne, równie staranne badania. Kiedy więc dowolny produkt Aloe Vera of America trafia do sprzedaży, nasi Forever Business Owners i klienci mogą być pewni, że wszystko, co ma na sobie etykietę Aloe Vera of America jest takie, jak być powinno. Doskonałe.

 

 

CERTYFIKATY

Forever Living jest zaangażowane w dostarczanie wam produktów o najwyższym standardzie na świecie. Aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikacji, potwierdzających nasze zaangażowanie w jakość. Nasze produkty jako pierwsze na świecie otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu – IASC, przyznawaną za jakość i czystość. Forever nie testuje produktów na zwierzętach, a większość z nich posiada certyfikaty koszerności, halal i islamską pieczęcią aprobaty.

 

 

 

Szybki Kontakt
Do Góry