makijaż ślubny

Makijaż ślubny przede wszystkim musi być dopasowany do urody panny młodej, jej charakteru, zjawiskowo piękny i trwały,  i właściwie zgrany z suknią ślubną oraz dodatkami.

KROK 1:

Umówmy się na kawę, by się poznać i po prostu porozmawiać o tym jakże wyjątkowym dla Ciebie dniu, o makijażu, sukni, Twoich oczekiwaniach. 

Koszt: 0 zł

KROK 2:

Wykonanie makijażu ślubnego poprzedza wykonanie makijażu próbnego. Dzięki temu ustalone zostają wszystkie szczegóły i zaplanowane ewentualne zakupy kosmetyków, tj. zakup odpowiedniego pudru czy pomadki, które podczas przyjęcia mogą się przydać do poprawek. 

Zanim przystąpię do malowania panny młodej, niezbędne jest poznanie wszystkich elementów ślubnego wizerunku. Bardzo ważne jest zgranie ich wszystkich z makijażem oraz oczekiwaniami panny młodej. To panna młoda decyduje o intensywności makijażu, jego natężeniu oraz kolorystyce. Moim zadaniem jest sprawić by wyglądała i czuła się w makijażu świetnie.

Dla panien młodych, które nie mają wizji makijażu ślubnego mam własne propozycje, które w razie potrzeby modyfikujemy zgodnie ze wskazówkami panny młodej. To ona jest gwiazdą, która ma lśnić.

 

 

Szybki Kontakt
Do Góry