makijaż profesjonalny

Jeśli marzysz o tym by wyglądać pięknie, czuć się pewnie i kobieco zapraszam do mojej Pracowni. Zapewniam, że makijaż będzie dopasowany przede wszystkim do Twoich osobistych upodobań, Twojej urody i stylizacji. Najważniejsze jest dla mnie byś czuła się w makijażu swobodnie i wyjątkowo. Makijaż będzie dokładnie taki jakiego sobie życzysz. Jeśli nie masz jednak na niego pomysłu to bez problemu zrobię wszystko co w mojej mocy abyś wyglądała zjawiskowo.

Najwspanialsze makijaże to te, które akcentują jeden z elementów twarzy. Osobiście preferuję eksponowanie oczu. Zdarzają się jednak kobiety z wyjątkowo pięknymi i zmysłowymi ustami, wtedy to właśnie usta grają główną rolę. Bez względu na to w jakim charakterze ma być makijaż i który element twarzy ma zostać podkreślony najważniejsze jest właściwe przygotowanie cery. Odpowiednio dobrany podkład to nie wszystko, bardzo ważne jest odpowiednie wymodelowanie twarzy.

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie makijażu w mojej Pracowni masz możliwość ciągłego podglądania każdego etapu powstawania makijażu w ogromnym lustrze. Możesz kontrolować sytuację i widzisz, jak zmienia się Twoja twarz. Jesteś spokojna bo wiesz, że z każdym pociągnięciem pędzla wyglądasz coraz lepiej. Do każdego makijażu proponuję wklejenie kępek rzęs. Na zakończenie makijaż zostaje utrwalony specjalnym pudrem utrwalającym, by makijaż mógł przetrwać na Twojej twarzy jak najdłużej. Nie obawiaj się jednak "maski" ponieważ moim założeniem jest wydobycie naturalnego piękna, a nie ukrycie go pod grubą warstwą makijażu.

 

Koszt: 50 - 150 zł.

Szybki Kontakt
Do Góry