lekcja makijażu

KROK 1:

Umówmy się na kawę, by się poznać i po prostu porozmawiać o kolorach, analizie, makijażu, strojach. Warto zastanowić się, dokładnie czego oczekujesz i jak ta lekcja makijażu ma być dostosowana aby te oczekiwania spełniła, by była "uszyta na miarę" specjalnie dla Ciebie.  

Koszt: 0 zł

 

KROK 2:

Podczas indywidualnej lekcji makijażu nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta. Pokażę jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości oraz jak odmłodzić się makijażem. Zaprezentuję sztuczki umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs, powiększenie ust. Jeśli zastanawiasz się jak skorygować swój nos, jak wyszczuplić twarz lub w jaki sposób uwydatnić kości policzkowe zapraszam na indywidualną lekcję makijażu.

Lekcja rozpoczyna się prezentacją kosmetyków i narzędzi do makijażu oraz wraz z krótkim opisem ich zastosowania. Ponieważ lekcja opiera się głównie na praktyce niemal od razu przechodzimy do malowania.

Podczas lekcji wykonujemy ok. 4 różnych makijaży. Lekcja trwa ok. 2,5 godziny. Oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie odcienie i konsystencje kosmetyków. Dobierany jest odcień podkładu, różu, bronzera, najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju triki i sztuczki stosowane przez wizażystów na całym świecie. Po spotkaniu otrzymasz również listę zakupów, którą przygotujemy wspólnie na podstawie materiałów, z których korzystałaś podczas lekcji. Twoja kosmetyczka nie musi pękać w szwach. Wystarczy kilka doskonale dopasowanych kosmetyków.

Oprócz malowania pokaże Ci jak poruszać się po świecie kosmetyków kolorowych. Jak w przyszłości je kupować, na co zwracać uwagę.

 

Koszt: 250 zł za 2,5 godziny.

 

 

 

Szybki Kontakt
Do Góry