Kobieca energia - Tęczowa czy Kukurydziana... Jaką Kobietą jesteś?

 

Tęczowa czy Kukurydziana?

Przynajmniej połowa z nas, Kobiet, nie umie się odnaleźć w tak zwanej rzeczywistości, całe życie walcząc z poczuciem nieadekwatności, niedopasowania, inności. Staramy się dopasować, sprostać wymaganiom w rożnych obszarach i aspektach życia, rezygnując często z własnej wizji świata na rzecz oczekiwań, wymagań i przyjętych norm społecznych. Z zazdrością spoglądamy na nasze Przyjaciółki i Siostry, które w jakiś niezrozumiały sposób potrafią się odnaleźć w tej ustalonej i dla większości oczywistej "normalności" i kompletnie nie rozumieją naszych dylematów, jednocześnie obdarzając nas setkami doskonalszych rad, które jakoś nie działają w naszych życiach. Jest tak, że choćbyśmy nie wiem jak się starały, prędzej czy później - z poza starannie wypracowywanych nawyków, powszechnie uznanych za właściwe dla Kobiecości i jej roli społecznej - na światło dzienne zaczynają wyrywać się jakieś dziwne, dzikie i przysparzające nam ciągłych kłopotów.. części nas. Tłumimy je, często ich nienawidzimy, nie rozumiemy i nie akceptujemy nauczone, że przysparzają nam samych kłopotów i pomimo tego, że tak bardzo się staramy, zupełnie nie potrafimy się odnaleźć w obowiązujących wzorcach Kobiecości jako Córki, Matki, Żony, Pracownice... mając poczucie, że żyjemy nie swoim życiem

Jestem Tęczową Kobietą, odkrycie tego i zrozumienie odmieniło całe moje życie.

Opowiem ci o dwóch Matkach i dwóch Siostrach, Tęczowej i Kukurydzianej - tak bardzo rożnych i jednocześnie komplementarnych dla siebie nawzajem. Rozpoznanie i zrozumienie swojej kobiecej energii pozwala na rozpoznanie i zrozumienie swojego kobiecego potencjału oraz powołania. Bo każda z nas, Sióstr, ma inne zadanie tutaj na Ziemi. Niestety, nasz świat i nasza kultura akceptuje i hołubi jedynie jedną z tych dwóch przejawów Kobiecości, pozbawiając ją tym samym jej siostrzanego dopełnienia i czyniąc niekompletną. Druga z nich została zepchnięta do podziemia, wygnana na obrzeża świadomości i objawia się jedynie w naszych snach, niezrozumiałych wizjach i marzeniach nazywanych szalonymi, wyrywa się i ujawnia w aktach desperacji albo szaleństwa, uzyskując tym samym skrzywiony obraz samej siebie.

Tęczowa czy Kukurydziana?


Jaką Kobietą jesteś?

 

 

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty, podczas których odpowiesz na to pytanie. 

Termin: 3 - 4 grudzień 2016 r.

Miejsce: okolice Krosna

Prowadząca i jednocześnie autorka oraz pomysłodawczyni tych warsztatów - Agata Morawska. Tak o sobie pisze: 

Jestem zwyczajną kobietą, ale mam głębokie poczucie, że robię rzeczy niezwykłe. Odważyłam się. Jeśli zapytałabyś mnie, od czego zacząć, odpowiedziałabym Ci - zacznij robić to samo, tylko trochę inaczej. Codziennie trochę inaczej.
Wydaje się to banalne, ale spróbuj - zadziwisz się i obudzisz w sobie to Coś, co już dalej Cię poprowadzi.

Szczegóły:

bysuska@gmail.com

tel. 570644790

 

 

Szybki Kontakt
Do Góry